• Protikuřácký zákon se má týkat i elektronických cigaret

   

   

  Komentovaný text

  Měšec.cz zveřejnil zprávu o reakci KELK na návrh „protikuřáckého zákona“, který předkládá Svatopluk Němeček a v němž se jedná i o zákazu elektronických cigaret v restauracích. Tvrzení, která „protikuřácký zákon“ obsahuje, nejsou v otázce elektronických cigaret platná. KELK tedy nesouhlasí s argumentem, kdy by elektronické cigarety měly být srovnávány s běžnými tabákovými cigaretami.

  Náš komentář

  Naše stanovisko je jasné, proto budeme nadále bojovat za vyškrtnutí elektronických cigaret z návrhu "protikuřáckého zákona".

Kdo jsme?

Jsme dobrovolné sdružení  prodejců elektronických cigaret a s nimi souvisejícího příslušenství. Naše sdružení si klade za cíl sjednotit výrobce, distributory a prodejce výrobků určených k tzv. e-kouření (elektronické cigarety a jiné inhalátory). Důležitou činností sdružení, která vyplývá ze stanov, je pravdivé informování veřejnosti o elektronickém kouření. Součástí naší práce je tak i pravidelné testování e-cigaret a jejich náplní, komunikace s legislativními orgány a v neposlední řadě podpora uživatelů e-cigaret.

Komentáře
Aktuality

Nahoru