• Další zdražování klasických cigaret

     

    Od ledna příštího roku by mělo dojít k navýšení cen cigaret o několik korun. Zatím asi o tři až čtyři koruny na krabičku. Ke zdražení však dojde i v následujících letech. Ministerstvo financí totiž chystá tříletý plán zdražování cigaret.

    Momentálně je tento návrh v připomínkovém řízení. Rozhodně se ale nejedná o jediné zdražení. K nárůstu cen došlo již v prosinci loňského roku. Od 1. března 2015 se cigarety ze starých zásob nesmějí prodávat, a zdražení tak pocítí již každý kuřák.

    Zdroj: Česká televize – ČT24

Kdo jsme?

Jsme dobrovolné sdružení  prodejců elektronických cigaret a s nimi souvisejícího příslušenství. Naše sdružení si klade za cíl sjednotit výrobce, distributory a prodejce výrobků určených k tzv. e-kouření (elektronické cigarety a jiné inhalátory). Důležitou činností sdružení, která vyplývá ze stanov, je pravdivé informování veřejnosti o elektronickém kouření. Součástí naší práce je tak i pravidelné testování e-cigaret a jejich náplní, komunikace s legislativními orgány a v neposlední řadě podpora uživatelů e-cigaret.

Komentáře
Aktuality

Nahoru