• FDA zvažuje nová omezení balení nikotinových náplní.

   

  V úterý 30. června vyšel na webu abcNEWS článek, který se týká dalších změn e-liquidů.

  Podle této zprávy uvažuje FDA (Food and Drug Administration) o novém upozornění na nikotinových náplních do elektronických cigaret a nových obalech, které by měly být odolné proti otevření dětmi. FDA tak reaguje na nárůst otrav nikotinem. Agentura bude usilovat o veřejnou diskuzi týkající se navrhovaných upozornění a ochrany.

  FDA získala v roce 2009 pravomoc regulovat některé aspekty týkajících se cigaret a tradičních tabákových výrobků. V loňském roce pak přišla s návrhem regulovat také cigarety elektronické. Jednání o tomto návrhu ještě nebyla ukončena.

  Zdroj: http://abcnews.go.com

   

  Celá zpráva v originále zde: http://abcnews.go.com/Business/wireStory/fda-weighs-restrictions-liquid-nicotine-packets-32126698

Kdo jsme?

Jsme dobrovolné sdružení  prodejců elektronických cigaret a s nimi souvisejícího příslušenství. Naše sdružení si klade za cíl sjednotit výrobce, distributory a prodejce výrobků určených k tzv. e-kouření (elektronické cigarety a jiné inhalátory). Důležitou činností sdružení, která vyplývá ze stanov, je pravdivé informování veřejnosti o elektronickém kouření. Součástí naší práce je tak i pravidelné testování e-cigaret a jejich náplní, komunikace s legislativními orgány a v neposlední řadě podpora uživatelů e-cigaret.

Komentáře
Aktuality

Nahoru